UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chceta wiedzieć jak rusek zaatakuje to wam powiem. Od północy z obw. Królewieckiego w krótkim czasie zajmie Braniewo i z tamtąd będą szły ruskie wojska m. in. na Elbląg, Na Bałtyku ruska flota będzie atakować Gdańsk i Gdynie. Na przesmyku Suwalkim od Białorusi pójdą dwie armie ruska i białoruska, pójdą też z atakiem na rejony Gołdapii, Kętrzyna itp od str. Królewca. Cały czas będzie prowadzony ostrzał z dalekich pozycji nawet z dalekiej rosji na miasta strategiczne w tym na stolice. Tu nie trzeba być strategiem żeby znać ich zamiary a to tylko namiastka ich niecnych planów.