Wybrany wątek opinii
Tal dla jasności, po komentarzu Pana Przemka M, mimo że zasloniliscie dane osobowe można dojść na fb o kim mowa, mi wystarczyło wpisać wyłącznie to co Pan przemek napisał i od razu znalazlem post a tym samym profil tej osoby, zlikwidujcie zdjęcia, będzie bardziej anonimowo :) pozdrowionka :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@S@jmon - Pan Przemek niespecjalnie się starał o anonimowość ze swoimi mądrościami, więc to bardziej uprzejmość, a nie obowiązek, że Redakcja zasłania dane. Niech się facet ma okazję chwilę zawstydzić
Do moderacji
Odpowiedz
4
0