UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@S@jmon - Pan Przemek niespecjalnie się starał o anonimowość ze swoimi mądrościami, więc to bardziej uprzejmość, a nie obowiązek, że Redakcja zasłania dane. Niech się facet ma okazję chwilę zawstydzić


Anuluj