UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tal dla jasności, po komentarzu Pana Przemka M, mimo że zasloniliscie dane osobowe można dojść na fb o kim mowa, mi wystarczyło wpisać wyłącznie to co Pan przemek napisał i od razu znalazlem post a tym samym profil tej osoby, zlikwidujcie zdjęcia, będzie bardziej anonimowo :) pozdrowionka :)

S@jmon

Anuluj