UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tal dla jasności, po komentarzu Pana Przemka M, mimo że zasloniliscie dane osobowe można dojść na fb o kim mowa, mi wystarczyło wpisać wyłącznie to co Pan przemek napisał i od razu znalazlem post a tym samym profil tej osoby, zlikwidujcie zdjęcia, będzie bardziej anonimowo :) pozdrowionka :)
S@jmon