Wybrany wątek opinii

Dziwi mnie brak reakcji zarządu klubu tego klubu w podelblaskiej miejscowosci gdzie wspomniany nauczyciel vel trener swiadczy uslugi dla adeptów futbolu w postaci ich trenowania. Jestem a raczej bylem Waszym nazwijmy to sponsorem i od tego momentu jak nie zrobicie z nim porzadku złotówki Wam nie przeleję. Dlaczego nie reagujecie? Przeciez on oprócz bycia trenerem jest rowniez wychowawcą dla Waszych zawodników. Brak reakcji ze strony zarzadu klubu z M.... r jest oznaką ze Wy popieracie takie zachowania wiec sami mozecie zostac postawieni przed oblicze sadu za swoja postawę
Lagunnna (2025.12.20)
@Lagunnna - Ten Pan wyraził tylko swoje zdanie-wolność słowa, mówi ci to coś?Chyba, że twój prezydent już to zawetował.....
Nie fan lgbt (2025.12.21)
@Nie fan lgbt - Wolność słowa to także odpowiedzialność za to, co się wypaliło paszczą, albo zamieściło w internecie. W tym przypadku stosowną formą odpowiedzialności winno być dożywotnie odsunięcie od pracy z młodzieżą, no chyba, że mamy ochotę na kolejnych filozofów o poglądach tego pana.
GłębokaMyśl (2025.12.21)
@GłębokaMyśl - Ten Pan jak wszyscy ma prawo do własnych poglądów.
(2025.12.22)
Powrót do komentarzy