UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nie fan lgbt - Wolność słowa to także odpowiedzialność za to, co się wypaliło paszczą, albo zamieściło w internecie. W tym przypadku stosowną formą odpowiedzialności winno być dożywotnie odsunięcie od pracy z młodzieżą, no chyba, że mamy ochotę na kolejnych filozofów o poglądach tego pana.
GłębokaMyśl