UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwi mnie brak reakcji zarządu klubu tego klubu w podelblaskiej miejscowosci gdzie wspomniany nauczyciel vel trener swiadczy uslugi dla adeptów futbolu w postaci ich trenowania. Jestem a raczej bylem Waszym nazwijmy to sponsorem i od tego momentu jak nie zrobicie z nim porzadku złotówki Wam nie przeleję. Dlaczego nie reagujecie? Przeciez on oprócz bycia trenerem jest rowniez wychowawcą dla Waszych zawodników. Brak reakcji ze strony zarzadu klubu z M.... r jest oznaką ze Wy popieracie takie zachowania wiec sami mozecie zostac postawieni przed oblicze sadu za swoja postawę
Lagunnna