Wybrany wątek opinii

propagowanie inicjatywy jest ok, ale pstrykanie sobie fotek, wrzucanie ich na społeczności i szczerzenie zębów na tle ludzkiego nieszczęścia jest po prostu mówiąc delikatnie słabe, bo można mieć dużą wątpliwość co się promuje, inicjatywę czy samego siebie kto chce udowodnić swoją wrażliwość !!!a, dobro nie potrzebuje poklasku ani reklamy.....
(2025.12.19)
A prezydent RP wszędzie szczerzy zęby i jest ok?
(2025.12.19)
No coz widocznie przyklad idzie z góry i są tacy co naśladują jak widać-:) w każdej sytuacji nawet w tej co nie wypada
(2025.12.19)
Powrót do komentarzy