UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
propagowanie inicjatywy jest ok, ale pstrykanie sobie fotek, wrzucanie ich na społeczności i szczerzenie zębów na tle ludzkiego nieszczęścia jest po prostu mówiąc delikatnie słabe, bo można mieć dużą wątpliwość co się promuje, inicjatywę czy samego siebie kto chce udowodnić swoją wrażliwość !!!a, dobro nie potrzebuje poklasku ani reklamy.....