UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
propagowanie inicjatywy jest ok, ale pstrykanie sobie fotek, wrzucanie ich na społeczności i szczerzenie zębów na tle ludzkiego nieszczęścia jest po prostu mówiąc delikatnie słabe, bo można mieć dużą wątpliwość co się promuje, inicjatywę czy samego siebie kto chce udowodnić swoją wrażliwość !!!a, dobro nie potrzebuje poklasku ani reklamy.....