Wybrany wątek opinii
ty naprawdę tak na powarznie czy ódajesz? człeku jeden, leje na mokro na stylistykę bo to nie esej na zaliczenie doktoratu ani elaborat dla marszałka a jedynie nic nie znaczące okienko komentaża (rozlicz jeszcze orto. będzie ci lżej na dóhu, "moralisto sieciowy" komentaży w nódnym necie; ) haha ale ludzie to mają nudne zycie aby taki koment nastukać bo mu się przecinek nie zgadzał łooo rety, masakra, upadek
Do moderacji
Odpowiedz
10
28
Stary, nie chwal się swoim analfabetyzmem bo to strasznie słabe i znamionuje bardzo niski intelekt.
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
@Ljbbj - załamałem się twoim poziomem intelektu hahah błyszczysz niczym lustro :) ale mi dopiekłes, połacze si dostanę unlike hahaha dziecko idz do mamy po 800 plus z moich podatków buhahah beka 100%
Do moderacji
Odpowiedz
2
9