UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ty naprawdę tak na powarznie czy ódajesz? człeku jeden, leje na mokro na stylistykę bo to nie esej na zaliczenie doktoratu ani elaborat dla marszałka a jedynie nic nie znaczące okienko komentaża (rozlicz jeszcze orto. będzie ci lżej na dóhu, "moralisto sieciowy" komentaży w nódnym necie; ) haha ale ludzie to mają nudne zycie aby taki koment nastukać bo mu się przecinek nie zgadzał łooo rety, masakra, upadek