UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ty naprawdę tak na powarznie czy ódajesz? człeku jeden, leje na mokro na stylistykę bo to nie esej na zaliczenie doktoratu ani elaborat dla marszałka a jedynie nic nie znaczące okienko komentaża (rozlicz jeszcze orto. będzie ci lżej na dóhu, "moralisto sieciowy" komentaży w nódnym necie; ) haha ale ludzie to mają nudne zycie aby taki koment nastukać bo mu się przecinek nie zgadzał łooo rety, masakra, upadek