Wybrany wątek opinii

A dlaczego HATE? Jakie HATE? Moze Hare Kriszna rama rma? Mieszkamy w polsce tutaj prosze używać rzeczy po imieniu, Nie wiem co to znaczy HATE, wiem co to nienawiść, złość czy depresja. nazywajcie rzeczy po imieniu, możę jeszxcze po ukraińsku??? A to juz "Hejt" przeplasiam; )
(2025.12.19)
Najpierw przyjmij do wiadomości (jeśli już żyjesz w Polsce - ooo... tu pierwsza podpowiedź, jak poprawnie napisać ten wyraz!), że nie używamy rzeczy po imieniu, po przecinku nie trzeba używać wielkich liter, a zdanie - dla odmiany zaczynamy właśnie taką literą!
możę jeszxcze cuś się popi (2025.12.19)
Powrót do komentarzy