UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najpierw przyjmij do wiadomości (jeśli już żyjesz w Polsce - ooo... tu pierwsza podpowiedź, jak poprawnie napisać ten wyraz!), że nie używamy rzeczy po imieniu, po przecinku nie trzeba używać wielkich liter, a zdanie - dla odmiany zaczynamy właśnie taką literą!

możę jeszxcze cuś się popi