UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dlaczego HATE? Jakie HATE? Moze Hare Kriszna rama rma? Mieszkamy w polsce tutaj prosze używać rzeczy po imieniu, Nie wiem co to znaczy HATE, wiem co to nienawiść, złość czy depresja. nazywajcie rzeczy po imieniu, możę jeszxcze po ukraińsku??? A to juz "Hejt" przeplasiam; )