UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bema zakorkowana, rondo przy Rawskiej zapchane a dla nich ważniejszy jest pieszy trakt na Górze Chrobrego... ktos powinien oprzytomnieć


Anuluj