UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bema zakorkowana, rondo przy Rawskiej zapchane a dla nich ważniejszy jest pieszy trakt na Górze Chrobrego... ktos powinien oprzytomnieć
Bema zakorkowana, rondo przy Rawskiej zapchane a dla nich ważniejszy jest pieszy trakt na Górze Chrobrego... ktos powinien oprzytomnieć