UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawszy byłby wywiad z wicią i motorówką na temat ich decyzji o zablokowaniu rozwoju elblaskiego portu
Ciekawszy byłby wywiad z wicią i motorówką na temat ich decyzji o zablokowaniu rozwoju elblaskiego portu