UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jeszcze należy dodać, dla wszystkich krzykaczy, że PESA nie dość, że dała wyższą ofertę, a 35 mln zł to nie są grosze, to jeszcze dłuższy czas dostawy, czyli na nowe tramwaje musielibyśmy czekać dłużej niż wrzesień 2027.

Ploterek