UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie wierze takimi pierdolami sie zajmowac a moze dokonczycie w koncu przejazd przez lesniczowke czy to juz na stale ustalo w lesnym punkcie mial byc skrot na strazy karetek mialy jezdzic autobusy gddzie to wszystkie gdzie te obietnice pozostaly pasy na czerwono i przystanek autobusowy dla autobusa widmo jaja normalnie!!!

wkurz

Anuluj