UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie wierze takimi pierdolami sie zajmowac a moze dokonczycie w koncu przejazd przez lesniczowke czy to juz na stale ustalo w lesnym punkcie mial byc skrot na strazy karetek mialy jezdzic autobusy gddzie to wszystkie gdzie te obietnice pozostaly pasy na czerwono i przystanek autobusowy dla autobusa widmo jaja normalnie!!!
wkurz