UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny dowod na to ze samorzadowcy z elblaga jak i senatorowie, poslowie nie znaja potrzeb elblazan i sa kompletnie slepi i glusi na potrzeby naszego miasta. Należy ich jak najszybciej wypedzic z zajmowanych stanowisk i pozbawic egzystencji w polityce. Elblążanie wielokrotnie apelowali o koniecznosc zwiekszenia czestotliwosci polaczen do glownych wezlow komunikacyjnych czyli Tczewa i Malborka oraz zwiekszenia czestotliwosci polaczen z tych wezlow do Elblaga. Niestety nie zostalismy wysluchani. Powrot z Wrocławia czy Warszawy a nastepnie oczekiwanie w tczewie lub malborku na przesiadke do elblaga 45 minut i wiecej jest w obecnych czasach nie do przyjecia. Zamiast tego co jakis czas jurij motorowka zamieszcza na swoich socjalach zdjecie z pierwszej klasy pendolino na ktorym delektuje sie kawka lub jedzeniem. Oczywiscie on jedzie za nasze pieniadze. Jedzie do stolicy i nic nie robi.
Jawamwójtaniewybierałem