UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I gitara, coraz więcej ludzi jeździ do Olsztyna, tam jest przyszlosc, pozdrawiam elblaska brygadę KO, wesołych swiat
I gitara, coraz więcej ludzi jeździ do Olsztyna, tam jest przyszlosc, pozdrawiam elblaska brygadę KO, wesołych swiat