Wybrany wątek opinii
To smutne, że po raz kolejny organizowane są oddzielne obchody okolicznościowe ważnych dla całego naszego społeczeństwa i narodu rocznic. Tak jest co roku z Sierpniem 80 i Grudniem 70.Jedne obchody organizuje Prezydent Miasta reprezentujący Koalicję Obywatelską, a inne obchody organizuje Solidarność wspierająca Prawo i Sprawiedliwość.18 grudnia 2025 zobaczymy że jedni organizują te obchody rano, a drudzy wieczorem. Czy na prawdę nie potraficie stanąć ponad tymi partyjnymi podziałami i dać przykład innym jak w takich sprawach poszukiwać kompromisów. ?
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
Tylko jak? Skoro snusowy dzieciak wiek 42 lata wyzywa premiera RP od najgorszych premierów w dziejach wolnej Polski. Nie ma żadnych szans jak na czele państwa stoi kibol biorący udział w ustawkach gdzie większość uczestników została skazana za czyny rozbójnicze i inne.
Do moderacji
Odpowiedz
15
9
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Wam to nie dogodzi. Za Adriana narzekaliście, że wszystko podpisuje. Teraz za Alfonsa, że wszystko wetuje. To kogo w końcu chcecie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Wyborca z wyboru - Człowieka który razem z rządem będzie współpracował dla dobra ojczyzny czyli Polski a nie dla jednej partii PiS czy teraz Konfederacji. W ogóle prezydent powinien być apolityczny i stać na straży porządku prawnego ponad w tym znaczeniu partyjnymi podziałami.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3