UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wam to nie dogodzi. Za Adriana narzekaliście, że wszystko podpisuje. Teraz za Alfonsa, że wszystko wetuje. To kogo w końcu chcecie?
Wyborca z wyboru
Wam to nie dogodzi. Za Adriana narzekaliście, że wszystko podpisuje. Teraz za Alfonsa, że wszystko wetuje. To kogo w końcu chcecie?
Wyborca z wyboru