UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wam to nie dogodzi. Za Adriana narzekaliście, że wszystko podpisuje. Teraz za Alfonsa, że wszystko wetuje. To kogo w końcu chcecie?

Wyborca z wyboru

Anuluj