UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To smutne, że po raz kolejny organizowane są oddzielne obchody okolicznościowe ważnych dla całego naszego społeczeństwa i narodu rocznic. Tak jest co roku z Sierpniem 80 i Grudniem 70.Jedne obchody organizuje Prezydent Miasta reprezentujący Koalicję Obywatelską, a inne obchody organizuje Solidarność wspierająca Prawo i Sprawiedliwość.18 grudnia 2025 zobaczymy że jedni organizują te obchody rano, a drudzy wieczorem. Czy na prawdę nie potraficie stanąć ponad tymi partyjnymi podziałami i dać przykład innym jak w takich sprawach poszukiwać kompromisów. ?