UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czego możemy oczekiwać od społeczeństwa w tych czasach większość nie ma empatii do ludzi sąsiadów znajomych cieszą się z ludzkiej krzywdy i ludzkich tragedii. Dla nich zwierzęta ptaki natura niestety nie istnieje nikt już nie istnieje !!! Czas się przebudzić i pokazać choć odrobinę empatii i człowieczeństwa kochani póki nie jest za późno.

Wierzący w ludzi