UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wierzący w ludzi - Wierzący w Boga jak można wierzyć w ludzi jak patrzy się na Putina czy Trumpa??? Bóg widząc tych ludzi płacze z bezradności nad tym co oni czynią. W ludzi się nie wierzy.


Anuluj