UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego możemy oczekiwać od społeczeństwa w tych czasach większość nie ma empatii do ludzi sąsiadów znajomych cieszą się z ludzkiej krzywdy i ludzkich tragedii. Dla nich zwierzęta ptaki natura niestety nie istnieje nikt już nie istnieje !!! Czas się przebudzić i pokazać choć odrobinę empatii i człowieczeństwa kochani póki nie jest za późno.
Wierzący w ludzi