Wybrany wątek opinii

Kolejny raz marnotrawienie publicznych pieniędzy. Każdy normalny człowiek, jakby chciał sobie zrobić taką podniebną siłownię np przy własnym domu, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa itp, po pierwsze nie wydałby 177 tyś zł, bo trzeba było być niespełna rozumu, żeby wydawać takie kwoty na coś takiego, ale nawet jakby chciał i wydał tyle, to zrobiłby za te środki 3x lepszą i zmieściłby się w budżecie. Niestety wykonawcy jak widzą, że jest to zamówienie publiczne to robią cenę z kosmosu, jeszcze tego nie zauważyliście? To jest rozbój w biały dzień.
(2025.12.05)
Koszty pracy wzrosły, podatki wzrosły to i ceny usług wzrosły. Pojedź sobie do dyskontu w Niemczech to się zdziwisz ile produktów jest tańsza niż w Polsce. Nawet polskie produkty w Niemczech są tańsze
pis wstał z kolan (2025.12.05)
@pis wstał z kolan - W niemieckim lidlu kupiłem żołądkowa 0.5 za 5 €. W polskim lidlu kosztuje 32 pln czyli ok 7.50€!!! Przecież to absurd. Nie ma co minusowac pisiory. To dzięki wam mamy takie ceny.
pis to stan umysłu (2025.12.06)
@pis to stan umysłu - Niektórym to wszystko kojarzy się jednoznacznie. Lekarz potrzebny od zaraz. Kto udaje, że rządzi i to już od dwóch lat. Dzięki komu mamy takie ceny. Jak głównym hasłem Tuska i jego kompanii jest GADAMY, A NIE ROBIMY to efekty widać w kieszeniach. Będzie jeszcze gorzej. W Elblągu trwają igrzyska, władze się tylko lansują na różnych imprezach, poza tym nic nie robią.
bra (2025.12.15)
Powrót do komentarzy