UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny raz marnotrawienie publicznych pieniędzy. Każdy normalny człowiek, jakby chciał sobie zrobić taką podniebną siłownię np przy własnym domu, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa itp, po pierwsze nie wydałby 177 tyś zł, bo trzeba było być niespełna rozumu, żeby wydawać takie kwoty na coś takiego, ale nawet jakby chciał i wydał tyle, to zrobiłby za te środki 3x lepszą i zmieściłby się w budżecie. Niestety wykonawcy jak widzą, że jest to zamówienie publiczne to robią cenę z kosmosu, jeszcze tego nie zauważyliście? To jest rozbój w biały dzień.