UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny raz marnotrawienie publicznych pieniędzy. Każdy normalny człowiek, jakby chciał sobie zrobić taką podniebną siłownię np przy własnym domu, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa itp, po pierwsze nie wydałby 177 tyś zł, bo trzeba było być niespełna rozumu, żeby wydawać takie kwoty na coś takiego, ale nawet jakby chciał i wydał tyle, to zrobiłby za te środki 3x lepszą i zmieściłby się w budżecie. Niestety wykonawcy jak widzą, że jest to zamówienie publiczne to robią cenę z kosmosu, jeszcze tego nie zauważyliście? To jest rozbój w biały dzień.