UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajne mają posadki w wodach pisowskich. Biorą sobie pensje a kto inny będzie dbał o rzekę i ponosił odpowiedzialność. Czy może być lepiej ?

Idealna synekura

Anuluj