UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajne mają posadki w wodach pisowskich. Biorą sobie pensje a kto inny będzie dbał o rzekę i ponosił odpowiedzialność. Czy może być lepiej ?
Idealna synekura
Fajne mają posadki w wodach pisowskich. Biorą sobie pensje a kto inny będzie dbał o rzekę i ponosił odpowiedzialność. Czy może być lepiej ?
Idealna synekura