UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawiam się czy to tylko pisowcy którym się należy czy normalni Polacy też łamią zakaz wjazdu ?
Ciekawy
Zastanawiam się czy to tylko pisowcy którym się należy czy normalni Polacy też łamią zakaz wjazdu ?
Ciekawy