Wybrany wątek opinii
MIasto samo tworzy patologie jak np z podpórkami przed przejazdami na światłach dla rowerzystów postawionych "pod prąd", skoro ścieżka jest jednokierunkowa to po co po to robić? Może naczelny kolarz Kamm to wyjaśni.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@dtyerh - Miasto inwestuje też w stojaki na prywatne rowery mamy zatem odmienne traktowanie obu środków transportu. Ale pytanie w istocie ciekawe - może chodzi o miejsca do trzepania dywaników samochodowych, ,, ,Panie Marku " o co kaman" ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1