Wybrany wątek opinii

MIasto samo tworzy patologie jak np z podpórkami przed przejazdami na światłach dla rowerzystów postawionych "pod prąd", skoro ścieżka jest jednokierunkowa to po co po to robić? Może naczelny kolarz Kamm to wyjaśni.
dtyerh (2025.11.19)
@dtyerh - Miasto inwestuje też w stojaki na prywatne rowery mamy zatem odmienne traktowanie obu środków transportu. Ale pytanie w istocie ciekawe - może chodzi o miejsca do trzepania dywaników samochodowych, ,, ,Panie Marku " o co kaman" ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Powrót do komentarzy