UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

MIasto samo tworzy patologie jak np z podpórkami przed przejazdami na światłach dla rowerzystów postawionych "pod prąd", skoro ścieżka jest jednokierunkowa to po co po to robić? Może naczelny kolarz Kamm to wyjaśni.

dtyerh

Anuluj