UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MIasto samo tworzy patologie jak np z podpórkami przed przejazdami na światłach dla rowerzystów postawionych "pod prąd", skoro ścieżka jest jednokierunkowa to po co po to robić? Może naczelny kolarz Kamm to wyjaśni.
dtyerh