UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

MIasto samo tworzy patologie jak np z podpórkami przed przejazdami na światłach dla rowerzystów postawionych "pod prąd", skoro ścieżka jest jednokierunkowa to po co po to robić? Może naczelny kolarz Kamm to wyjaśni.

dtyerh