UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dtyerh - Miasto inwestuje też w stojaki na prywatne rowery mamy zatem odmienne traktowanie obu środków transportu. Ale pytanie w istocie ciekawe - może chodzi o miejsca do trzepania dywaników samochodowych, ,, ,Panie Marku " o co kaman" ?
MariuszLewandowski-Fc