UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dtyerh - Miasto inwestuje też w stojaki na prywatne rowery mamy zatem odmienne traktowanie obu środków transportu. Ale pytanie w istocie ciekawe - może chodzi o miejsca do trzepania dywaników samochodowych, ,, ,Panie Marku " o co kaman" ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj