UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@😳na novum - PiS jaki był taki był, ale lepiej byłoby narzekać na ich nowy stadion, niż obecną starą ruderę w środku zabudowań osiedlowych
p .s
@😳na novum - PiS jaki był taki był, ale lepiej byłoby narzekać na ich nowy stadion, niż obecną starą ruderę w środku zabudowań osiedlowych
p .s