UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@😳na novum - PiS jaki był taki był, ale lepiej byłoby narzekać na ich nowy stadion, niż obecną starą ruderę w środku zabudowań osiedlowych

p .s

Anuluj