UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już "władze miasta" chcą przytulić parę złotych z hulajnóg, a większe koszty jak zwykle poniosą użytkownicy. Wystarczy egzekwować prawidłowe zostawianie tych hulajnóg, jest straż miejska, niech wystawia mandaty dla firm, za to że ich hulajnogi walają się po całym mieście. Skoro straż miejska wystawia mandaty kierowcom za złe parkowanie to niech ukarze właścicieli hulajnóg za pozwalanie użytkownikom zostawiania ich na środku chodnika.