UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myslę że ta wasza idąca na pasku władzy gazetka nie powinna prowadzić analiz politycznych. Jesteście gazetą która cenzuruje wypowiedzi, przekazujecie dane IP ludzi którym nie po drodze z PO. A jak wpis napisał ktoś od Was, to nagle twierdziliście że bronicie go jak niepodległośći. Faktycznie trzeba mnieć tupet żeby stracić kręgosłup dla kasy.

ja elblazanin

Anuluj