UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z tymi, którzy śmiecą w mieście. Wystarczy jedna patologiczna w bloku i już jest totalny bałagan , butelki, śmieci itd... Dzielnucowi może byście się wzięli do pracy? A straż miejska? U mnie jest jedna owca i jej kryminalista, a bałagan jak na śmierniku...


Anuluj