UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z tymi, którzy śmiecą w mieście. Wystarczy jedna patologiczna w bloku i już jest totalny bałagan , butelki, śmieci itd... Dzielnucowi może byście się wzięli do pracy? A straż miejska? U mnie jest jedna owca i jej kryminalista, a bałagan jak na śmierniku...