Wybrany wątek opinii
Przyznał, że żałuje czynów... Nie dziwie mu się że żałuje skoro nie trafił. Chciał trafić, jakby trafił to by nie żałował. A tak mu nie wyszło i jeszcze pójdzie siedzieć. Swoją drogą ciekawa bluza, aż dziwne, że nie podchodziła pod lekceważenie wielmożnego pana sędziego.
Do moderacji
Odpowiedz
13
6
@logiczne - W tej bluzie to biegły w zakresie pożarnictwa zaznaje. Oskarżony jest w ławie po lewej.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@logiczne - Człowieku czytaj podpisy pod zdjęciem bo się kompromitujesz.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0