UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyznał, że żałuje czynów... Nie dziwie mu się że żałuje skoro nie trafił. Chciał trafić, jakby trafił to by nie żałował. A tak mu nie wyszło i jeszcze pójdzie siedzieć. Swoją drogą ciekawa bluza, aż dziwne, że nie podchodziła pod lekceważenie wielmożnego pana sędziego.

logiczne