UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyznał, że żałuje czynów... Nie dziwie mu się że żałuje skoro nie trafił. Chciał trafić, jakby trafił to by nie żałował. A tak mu nie wyszło i jeszcze pójdzie siedzieć. Swoją drogą ciekawa bluza, aż dziwne, że nie podchodziła pod lekceważenie wielmożnego pana sędziego.
logiczne