UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyznał, że żałuje czynów... Nie dziwie mu się że żałuje skoro nie trafił. Chciał trafić, jakby trafił to by nie żałował. A tak mu nie wyszło i jeszcze pójdzie siedzieć. Swoją drogą ciekawa bluza, aż dziwne, że nie podchodziła pod lekceważenie wielmożnego pana sędziego.

logiczne

Anuluj