Wyrzucają do lasu, bo drogie opłaty a od stycznia jeszcze więcej śmieci będzie w lasach.waldek123
Wyrzucają do lasu, bo drogie opłaty a od stycznia jeszcze więcej śmieci będzie w lasach.