UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Beka - No i co utraciłaś? Pół roku na misce ryżu = 120% zasiłku dla bezrobotnych dla stażysty. Może 4500 brutto jak Bóg da. Dla szeregowca przy biurku. Zlituj się. Z betonem chcesz walczyć. Płacą jak niewolnikom.