UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Beka - No i co utraciłaś? Pół roku na misce ryżu = 120% zasiłku dla bezrobotnych dla stażysty. Może 4500 brutto jak Bóg da. Dla szeregowca przy biurku. Zlituj się. Z betonem chcesz walczyć. Płacą jak niewolnikom.