UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Beka - No i co utraciłaś? Pół roku na misce ryżu = 120% zasiłku dla bezrobotnych dla stażysty. Może 4500 brutto jak Bóg da. Dla szeregowca przy biurku. Zlituj się. Z betonem chcesz walczyć. Płacą jak niewolnikom.


Anuluj