Wybrany wątek opinii

Targ zwierzęcy był w Elblągu od zawsze ! Dawniej jak sięgam pamięcią przy ulicy Żeromskiego i z czasem na rynku głównym. Szkoda, że włodarze sami się wyzbywają tego czym jeszcze to miasto może się chlubić. Plebs przeszkadza !? Zamiast pomóc to lepiej zgnębić i za przepisem się schować !!! Może warto się wykazać i coś pomóc SWOIM wyborcom ???
Ksionc (2025.11.10)
@Ksionc - Też pamiętam! Trzeba jednak wspomnieć, że był też rynek na Gwiezdnej! Pozdrawiam pamiętających!
(2025.11.10)
Powrót do komentarzy